SKU: SOL9513-143-19
See on asendustoode ...
SOLAS Propeller
Kaasa arvatud 24% emad
Cross ship
Saadavus: Eeldatav tarne: mai 22, 2026
5+
turustaja
Finland kinnitatud saadavus
Last update: jaan 04, 2026
  • Laoseis: Tellitakse edasimüüjalt
  • Eeldatav tarne: mai 22, 2026
Saadaval turustaja laos (kinnitatud saadavus)
Kontrolli kättetoimetamise üksikasju postiindeksi järgi
Toote kirjeldus
Informatsioon:
• SOLAS RUBEX 4
• 4 laba
• Alumiinium
• Diameeter: 14,25"
• Samm: 19"
• Pöörlemine: standardne
• Rumm: RUBEX
Toote üksikasjad
Bränd SOLAS Propeller
Alumiiniumist 4 labaga sõukruvi RUBEX 14,3" x 19" mudel E / SOL9513-143-19 1 tk