SKU: PAF15-01000004
See on asendustoode ...
Parsun
Kaasa arvatud 24% emad
Cross ship
Saadavus: Eeldatav tarne: mai 21, 2026
5+
turustaja
Finland kinnitatud saadavus
Last update: jaan 04, 2026
  • Laoseis: Tellitakse edasimüüjalt
  • Eeldatav tarne: mai 21, 2026
Saadaval turustaja laos (kinnitatud saadavus)
Kontrolli kättetoimetamise üksikasju postiindeksi järgi
Toote kirjeldus
Puks, läbiviik
F6 - 60N - 2005-2009
F6 - 60P - 2005-2006
F8 - 60R - 2005-2014
FT8/T8 - 60S - 2005-2014
9.9F - 63V - 1995-2020
15F - 63W - 1995-2020
E15 - 65F - 2003
E15 - 65G - 2003
F15 - 66M - 1998-2007
F9.9 - 66N - 1998-2008
FT9.9 - 66R - 1999-2008
13.5A - 66S - 2003-2004
F6A - 68R - 2000-2004
F8C - 68T - 2000-2004
E48 - 696 - 2003
F15 - 69A - 2000-2007
FT9,9 - 69C - 2000-2002
F6B - 69F - 2001-2004
FT8/T8 - 69G - 2001-2004
F13.5 - 69V - 2002-2007
E55 - 6A3 - 2003-2005
F15 - 6AG - 2007-2020
F20 - 6AH - 2007-2020
F9.9 - 6AU - 2008-2012
FT9.9/T9.9 - 6AV - 2008-2012
F9.9 - 6CA - 2009-2020
F9.9 - 6DR - 2013-2020
FT9.9/T9.9 - 6EA - 2013-2020
F8 - 6FW - 2015-2020
FT8 - 6FX - 2015-2020
80A - 6H0 - 1984-1988
90A - 6H1 - 1984-1988
60F - 6H2 - 1984-1988