Hammasrihm Yamaha/Mercury F40A/F50A/FT50B/FT50C/F60A/FT60B
SKU: REC62Y-46241-00
See on asendustoode ...
Recmar
Kaasa arvatud 24% emad
Kaubamärk
In stock
Saadavus: Laos
5+
Raisio
Finland Finland
100+
turustaja
Finland kinnitatud saadavus
Last update: jaan 04, 2026
  • Toode on laos kohe saadaval
Saadaval Raisio laos (Finland)
Kontrolli kättetoimetamise üksikasju postiindeksi järgi
Toote kirjeldus
Hammasrihm Yamaha F40A/F50A/F60A & Mercury/Mariner F40, F50 4-taktiline (825109)
Järelturu hammasrihm Yamaha & Mercury jaoks, 106 hammast
Hammasrihma vahetamise juhis: Iga 1000 töötunni või 5 tööaasta järel.
Yamaha mudelitele:
• F40, 60K, 2002
• F40, 66W, 1999-2002
• F50, 60A, 2003-2010