SKU: PAF15-01010316
See on asendustoode ...
Parsun
Kaasa arvatud 24% emad
Cross ship
Saadavus: Eeldatav tarne: mai 22, 2026
5+
turustaja
Finland kinnitatud saadavus
Last update: jaan 04, 2026
  • Laoseis: Tellitakse edasimüüjalt
  • Eeldatav tarne: mai 22, 2026
Saadaval turustaja laos (kinnitatud saadavus)
Kontrolli kättetoimetamise üksikasju postiindeksi järgi
Toote kirjeldus
Pikk võll, lukustusnurk
9.9F - 63V - 1995-2020
15F - 63W - 1995-2020
E15 - 65F - 2003
EK15 - 65G - 2003
F15 - 66M - 1998-2007
F9.9 - 66N - 1998-2008
FT9.9 - 66R - 1999-2008
13.5A- 66S - 2003-2004
F13.5 - 69V - 2002-2007