SKU: PAF15-01010317-1
See on asendustoode ...
Parsun
Kaasa arvatud 24% emad
Out of stock
See toode on hetkel laost otsas
Telli e-posti teel ja teavitame sind kohe, kui toode on taas saadaval.
Eeldatavalt tagasi laos: mai 22, 2026
Kontrolli kättetoimetamise üksikasju postiindeksi järgi
Toote kirjeldus
Sisemine klamber
9.9F - 63V - 2002-2020
15F - 63W - 2002-2020
E15 - 65F - 2003
EK15 - 65G - 2003
F15 - 66M - 2002-2007
F9.9 - 66N - 2002-2008
13.5A - 66S - 2003-2004
F13.5 - 69V - 2002-2007