SKU: PAF15-07130202
See on asendustoode ...
Parsun
Kaasa arvatud 24% emad
In stock
Saadavus: Laos
5+
Raisio
Finland Finland
50+
turustaja
Finland kinnitatud saadavus
Last update: jaan 04, 2026
  • Toode on laos kohe saadaval
Saadaval Raisio laos (Finland)
Kontrolli kättetoimetamise üksikasju postiindeksi järgi
Toote kirjeldus
Starteri põrklink Yamaha & Parsuni jaoks
F6 - 60N - 2005-2009
F6 - 60P - 2005-2006
F8 - 60R - 2005-2014
FT8/T8 - 60S - 2005-2014
9.9F - 63V - 2005-2020
15F - 63W - 1995-2020
E15 - 65F - 2003
EK15 - 65G - 2003
F15 - 66M - 1998-2007
F9.9 - 66N - 1998-2008
FT9.9 - 66R - 1999-2008
13.5A - 66S - 2003-2004
E40 - 66T - 1998-2015
F40 - 67C - 2000-2009
F6 - 68R - 2000-2004
F8 - 68T - 2000-2004
F6 - 69F - 2001-2004
FT8/T8 - 69G - 2001-2004
F30 - 69H - 2001-2009
F13.5 - 69V - 2002