Süüteküünal NGK LFR6A-11
SKU: NGKLFR6A-11
NGK spark plugs
Kaasa arvatud 24% emad
In stock
Saadavus: Laos
100+
Raisio
Finland Finland
100+
turustaja
Finland kinnitatud saadavus
Last update: jaan 04, 2026
  • Toode on laos kohe saadaval
Saadaval Raisio laos (Finland)
Kontrolli kättetoimetamise üksikasju postiindeksi järgi
Toote kirjeldus
Süüteküünal NGK LFR6A-11
Võtmekaugus: 16 mm
Keerme läbimõõt: 14,0 mm
Keerme pikkus: 26,5 mm
Sädevahemik: 1,1 mm
Takistus: takisti vaba, 5 KOhm